Live

Luizi dhe Donaldi publikojnë “2 Shotsa”

20:55 / 12 Maj 2023

Nga Kosova Live

Bashkëpunimi i shumëpritur nga fansat, më në fund u publikua. 

Produksioni muzikor i parë i Luiz Ejllit pas fitores së BBV është në bashkëpunim me Donald Veshaj. 

“2 Shotsa” quhet kënga e dedikuar për dashurinë.

Teksti është shkruar nga Elgit Doda, Romeo dhe Donald Veshaj.

Për më shumë, dëgjojeni këngën më poshtë:

Shpërndaje në

U Kopjua