Live

“Marry Me”, filmi që bashkon Maluman dhe Jennifer Lopez

16:57 / 20 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Dy këngëtarët e njohur latin, Maluma dhe Jennifer Lopez pritet të luajnë në një film së bashku.

Filmi titullohet “Marry Me” sipas Ibtimes. Këngetarja Jennifer Lopez ka qenë edhe më herët pjesë e projekteve filmike. Për Maluman ky do të jetë roli i parë në një film.

Këngëtari 25-vjeçar do të interpretojë të fejuarin e Lopez. “Marry Me” përqendrohet te një superyll i popit (Lopez), e cila, pak para se të martohet me të fejuarin rok (Maluma) në skenën e “Madison Square Garden”, zbulon se e tradhtonte me asistenten e saj

Shpërndaje në

U Kopjua