Live

Martohet vajza e Eminemit

09:38 / 21 Maj 2024

Nga Kosova Live

Vajza e Eminemit, Hailie Jade Scott, tani është zyrtarisht e martuar me të fejuarin Evan McClintock. 

Influencuesja 28-vjeçare e konfirmoi martesën e saj në Instagram ditën e djeshme me foto të marra nga dasma e saj romantike, transmeton Indeksonline.

“Nuk mund të kishim kërkuar për një fundjavë më të bukur. U derdhën kaq shumë lot nga lumturia, u panë të qeshura dhe buzëqeshje, dhe u ndie aq shumë dashuri. Evan dhe unë ndihemi shumë mirënjohës për të gjithë familjen dhe miqtë që udhëtuan për të na mbështetur dhe për të qenë pjesë e këtij kapitulli të ri të jetës sonë si burrë e grua”.

Sipas “TMZ”-së çifti u martuan në Battle Creek, Michigan të shtunën.

Vajza e Eminem, Hailie Jade Scott tani është zyrtarisht e martuar me të fejuarën Evan McClintock.

Shpërndaje në

U Kopjua