Live

Ministria e Shëndetësisë dhe IKShPK-ja mbajnë tryezë diskutimi, i pranishëm edhe Vitia

08:07 / 26 Janar 2024

Nga Kosova Live

Sot nga ora 09:30, Ministria e Shëndetësisë dhe Instituti Kombëtar për Shëndetësi Publike do të mbajnë tryezë diskutimi.

Kjo me rastin e Javës Evropiane Kundër Kancerit të Qafës së Mitrës.

I pranishëm në këtë diskutim do të jetë edhe ministri i shëndetësisë, Arben Vitia.

Shpërndaje në

U Kopjua