Live

Në vend të Arjan Konomit, kjo është opinionistja e re e “Për’puthen”

09:31 / 19 Shtator 2023

Nga Kosova Live

Mbrëmë ka nisur sezoni i ri i emisionit të dashurisë, “Për’puthen”.

Përveç moderatores e cila është ndërruar, ka risi edhe tek karriga e opinionistit.

Ishte Megi ajo e cila e ftoi në skenë Neda Ballukun, e cila do jetë opinioniste e rregulltë për këtë sezonë.

Ndryshe, mbrëmë u futën në skenën e dashurisë tre meshkuj dhe një vajzë, teksa pritet që ambienti të bëhet më i ‘nxehtë’ ditëve në vazhdim, me shtimin e pjesëmarrësve./kosovalive.net/

Shpërndaje në

U Kopjua