Live

Nipi raporton se daja i tij është zhdukur

08:43 / 21 Mars 2024

Nga Kosova Live

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person është zhdukur në Obiliq.

Ishte nipi i viktimës i cili kërkoi ndihmën e policisë për gjetjen e vendndodhjes së tij.

Rasti shkon nën hetime.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se,  daja i tij viktima mashkull kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e tij. Rasti vazhdon të hetohet’”, thuhet në njoftim, përcjell Kosovalive.net.

Shpërndaje në

U Kopjua