Live

Nis shitja e biletave për ndeshjen Kosovë-Izrael

20:44 / 07 Nëntor 2023

Nga Kosova Live

Federata e Futbollit e Kosovës njofton opinionin se biletat për ndeshjen Kosova – Izraeli, në kuadër të kualifikimeve për Euro 2024, e cila zhvillohet më datë 12 nëntor 2023, në orën 20:45, në stadiumin “Fadil Vokrri”, sapo kanë dalë në shitje, transmeton Zëri.

FFK-ja ka dhënë detajet se si mund të pajiseni me një biletë për ndeshje:

Ato mund t’i blini përmes platformës online në linkun e mëposhtëm:

https://eu.ebileta.al/biglietteria/listaEventiPub.do

Çmimet e biletave janë si në vijim: Veri dhe Jug 5 euro, Lindje 10 euro, Perëndim 20 euro dhe VIP 80 euro.
VINI RE!

Shpërndaje në

U Kopjua