Live

Njoftohuni me skuadrat që kanë shpenzuar më shumë deri më tani

13:34 / 29 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Afati kalimtar veror i futbollit po shkon drejt fundit. Skuadrat e mëdha evropiane lëshuan radarët dhe realizuan disa nga transferimet më interesante.

Real Madrid është skuadra që ka shpenzuar më së shumti këtë merkato, duke investuar me 272.7 milionë funte.

Pas tyre radhitet tjetër skuadër e Madridid, Atletico, me 219.15 milionë funte, të shpenzuara, ndjekur nga Barcelona.

Sipas kësaj radhitjeje skuadrat e La Ligës pretendojnë një sezon të nxehtë.

Radhitjen e plotë mund ta shihni në foton e mëposhtme:

Shpërndaje në

U Kopjua