Live

Osmani e Konjufca bëjnë homazhe për ish-deputetin Ali Lajçi

10:21 / 30 Prill 2024

Nga Kosova Live

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani dhe kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca, kanë bërë homazhe pranë arkivolit të ish-deputetit Ali Lajçi.

Ish-veprimtari i çështjes kombëtare, Ali Lajçi ka vdekur ditën e hënë.

Shpërndaje në

U Kopjua