Live

Pas fitores së madhe, Stresi viziton Drenicën, pritet në Kullën e Gani Gecit

19:14 / 19 Mars 2023

Nga Çlirim Qeriqi

Reperi shqiptar Stresi është fituesi i edicionit të parë “BBVK”.

Pas fitores së madhe, ai ka vendosur që të bëj një vizitë në Drenicë, saktësisht tek familja e Gani Gecit, shkruan Indeksonline.

Në llogarinë zyrtare të Gecit thuhet se sot ka dal në pushim të rregullt nga burgu në shtëpi ku për të vizituar nga afër kullën e tyre në Drenicë ishte edhe Stresi.

Ata e falënderuan reperin për këtë vizitë.

Postimi i plotë:

“Të dashur miq, Sot babai im Gani Geci është në pushim të rregullt nga burgu në shtëpi dhe me këtë datë kishte ditëlindjen axhi ynë Fadil Geci të cilit i urojmë edhe 100 vite të lumtura.Në këtë mbrëmje për ta vizituar Gani Gecin në kullën tonë në Drenicë erdhi fituesi i Big Brother VIP Kosova, Arkimed Lushaj -Stresi.Faleminderit për vizitën!”.

Shpërndaje në

U Kopjua