Live

Po i vjen fundi ‘Fast & Furious’?

10:46 / 22 Maj 2023

Nga Kosova Live

Vin Diesel nuk do të heqë nga ekskluziviteti i “Fast&Furios”.

55 vjeçari ka zbuluar arsyen se pse po vepron kështu, transmeton Indeksonline.

Duke folur për Entertainment Tonight, ai tha se gjithçka është për shkak të dashurisë që ndjen ndaj këtij filmit.

“Ne përpiqemi që të krijojmë në mjedis ku njerëzit e bëjnë punën e tyre më së miri. Kjo është ajo që të gjithë aktorët e duan dhe nuk do ta përfundojmë tani”, tha ai.

Fast X tani gjendet në kinema.

Shpërndaje në

U Kopjua