Live

Policia jep detaje për grabitjen e armatosur në Lipjan

09:42 / 12 Dhjetor 2023

Nga Kosova Live

Gjatë ditës së djeshme një person ka raportuar se dy persona të panjohur përmes këcënimit me armë kanë kryer një grabitje.

Pas grabitjes dhe marrjes së disa të hollave të njëjtit janë larguar në drejtim të panjohur, shkruan kosovalive.net.

Pas marrjes së informative, njesitë policore kanë dal në vend të ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin në fjalë.

Lidhur me këtë rast është informuar edhe prokurori.

Shpërndaje në

U Kopjua