Live

Princi Harry thotë se nuk do më shumë se dy fëmijë

18:00 / 31 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Princ Harry dhe Meghan Markle janë bërë prindër së fundmi. Po rata nuk do të ndalen me kaq

Lumturia dhe dashuria që i fal Archie duket se e ka bërë çiftin të dëshirojë një fëmijë të dytë. Duka i Sussexit foli në një intervistë për British Vogue për pasionin e tij rreth gjeneratës së re, ndryshimet klimaterike dhe dashurinë e tij për natyrën.

Gjatë intervistës, 34-vjeçari tha: Unë mendoj, çuditërisht, për shkak të njerëzve që kam njohur dhe vendeve që kam kisha fatin të shkoj, gjithmonë kam patur një lidhje dhe dashuri për natyrën. E shoh ndryshe tani, pa diskutim. Gjithmonë kam dashur të përpiqem, edhe para se të kisha një fëmijë, shpresoja të kisha dy, maksimumi!”.

Shpërndaje në

U Kopjua