Live

Raheem Sterling thotë se u gëzua kur Liverpooli fitoi Championsin

19:22 / 27 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Raheem Sterling ka qenë pjesë e ekipit të Liverpoolit për disa sezone. Ai u largua nga klubi në vitin 2015 në drejtim të Manchester Cityt.

Ai la të zhgënjyer fansat dhe kështu krijoi njëfarë boshllëku mes tij dhe ish klubit.

Megjithatë Sterling insiston që ai nuk ka armiqësi me ish klubin. Dhe madje u ndje i lumtur kur ata fituan Championsin pasi që i njeh disa prej lojtarëve.

Shpërndaje në

U Kopjua