Live

Ramush Haradinaj në emisioni “20MIN+” tregon pse e tha se ish-presidentin Hashim Thaçi ka qenë turistë në luftë

22:34 / 03 Gusht 2023

Nga Kosova Live

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj javën e kaluar ka qenë në qendër të vëmendjes me deklaratën e tij për ish-presidentin Hashim Thaçi.

“Thaçi dhe Remi kanë qenë turistë në luftë”, kishte thënë Haradinaj, shkruan kosovalive.net

Në emisionin “20MIN+”, Ramush Haradinaj ka treguar se pse e ka thënë këtë deklaratë.

PËR MË SHUMË SHIKOJENI INTERVISTËN:

Haradinaj: Një shtëpi budallë por të rrezikshëm për shtetin.

Haradinaj: Një shtëpi budallë por të rrezikshëm për shtetin. Shkarkimi i Kurtit-shpëton shtetin nga më e keqja, nuk e kuptoj opozitën pse hezitojnë ta’ japin votën për rrëzimin e Kurtit. Qe pse i thash Thaçit turist! Ja alternativa jonë për Kosovën e nesërme!

Posted by Kosova Live on Thursday, August 3, 2023

Shpërndaje në

U Kopjua