Live

Rihanna merr familjen në takim me të dashurin

11:50 / 15 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Këngëtarja e famshme Rihanna ka marrur me vete nënën e saj Monica Braithëite si dhe një nga vëllezërit e saj për një taim me të dashurin e saj miliarderin Hassan Jameel, tregon një burim nga US Ëeekly.

Katërshja ishte në një darkë tek restaurant i ri në Santa Monica i quajtur “Mason”, të martën e 13 Gushtit ku sipas burimeve u ushqyen me ushqim të detit dhe me mish teksa po pinin venë dhe kokteje.

“Ata ishin këtu për disa orë të mira gjatë natës” –tha menagjeri i restaurantit, i cili shton se në një moment këngëtarja nga Barbados ishte dhe në krahët e miliarderit nga Arabia Saudite.

Rihanna 

është në lidhje me Jameel që pothuajse dy vite.

Shpërndaje në

U Kopjua