Live

Rihanna ndez rrjetin me foto nga krevati

15:41 / 01 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Rihanna ka shfaqur hiret e saj për të reklamuar koleksionin më të ri të linjës së vet të veshjeve të brendshme “Savage X Fenty”.

Në një fotografi që publikoi ajo, shihet e shtrirë në krevat francez, ndërsa pas saj shihen tapete të kuqe dhe një jastëk laraman që e krijon atmosferën ideale në kombinim me veshjen e saj të koleksionit të ri që po ashtu ka dizajn me lule.

Fotografia ka marrë 1 milion e 600 mijë përlqime për vetëm 2 orë, që nuk është për tu quditur pasi bukuroshja ka miliona fansa anë e mbanë botës.

Shpërndaje në

U Kopjua