Live

Rina Ramadani vjen me një super baladë

08:33 / 08 Qershor 2024

Nga Kosova Live

Kengëtarja e njohur Rina Ramadani ka plasuar projektin e ri muzikor me videoklip SKA. Atë e ka plasuar ne platformen Youtube ku shihet qe është degjuar mjaftë shumë dhe pelqyer nga ana e publikut, njofton Kosovalive.net.

Linku:

Shpërndaje në

U Kopjua