Live

Ronela shumë shpejt me koncert recital

21:14 / 14 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Ronela Hajati është duke planifikuar të mbajë një koncert recital.

Këtë këngëtarja e bëri të ditur përmes një postimi në instagram.

“Mendoj se me ka ardhur koha te bej nje koncert recital…kam aq shume kenge qe dua ti risjell! Dëshiroj të bëj koncert që askush nuk e ka bërë ndonjëherë…çdo gjë live, shumë valltarë, skenë e madhe dhe drita!”, ka shkruar ajo.

Ronela vazhdimisht ka sjellë projekte muzikore, i fundit mbetet “Lage”.

Shpërndaje në

U Kopjua