Live

Rrezarta Shkurta publikon foto me gjoksin jashtë

10:40 / 24 Janar 2023

Nga Kosova Live

    Këngëtarja dhe biznesmenja, Rezarta Shkurta po shijon pushimet me bashkëshortin, Ermal Hoxha në Maldive.

    Dhe ajo ka ndarë disa foto me ndjekësit në Instagram, ku shfaqet shumë provokuese.

    Në foto Ermal Hoxha shihet i shtrirë në rërë, ndërsa Rezarta Shkurta qëndron e ulur në një çarçaf të bardhë veshur me bikini të zeza.

    Shpërndaje në

    U Kopjua