Live

S’i eci mirë me Gresën, Andi braktisë Kosovën

09:52 / 15 Shtator 2023

Nga Kosova Live

Ish-banori i Big Brother VIP Kosova, Andi Artani ka vendosur të braktisë Kosovën.

Djaloshi nga Peja ka udhëtuar në Amerikë, atje ku kishte kaluar një pjesë të jetës së tij.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjete sociale ku shfaq pasaportën dhe i jep lamtumirën Kosovës.

Ky vendim mund të ndërlidhet edhe me lidhjen e dështuar të Andit me Gresën, vajzën të cilën e njoftoi në Big Brother Kosova.

Shpërndaje në

U Kopjua