Live

”S’kom konkurrenc”, Rina i rikthehet repit

11:18 / 04 Qershor 2023

Nga Kosova Live

Këngëtarja e dashur për publikun, Rina Balaj, ka postuar në rrjetin social TikTok një video duke dëgjuar këngën e saj në bashkëpunim me Feron, ajo ishte kënga me të cilën Rina fut në estradë si repere.

Ku e cilësonte veten se reperja e parë femër shqiptare.

“Isha vetëm 18 vjeç kur e lansova këtë dhe ndryshova gjithë industrinë e muzikës në Shqipëri”, kishte shkruar Rina sipër videos.

A do të thotë kjo se Rina, ka në plan ti rikthehet repit serish?

Këngëtarja ka paralajmëruar projekte të shumta këtë verë, një ndër ta është edhe bashkëpunimi me reperen tjetër Melinda.

Rina gjatë kësaj kohe ka ndryshuar stilin e saj muzikor, duke lënë repin dhe ‘dissat’ kundrejt repereve tjera anash.

Shpërndaje në

U Kopjua