Live

Sot përballen Zvicra e Italia dhe Gjermania e Danimarka

08:55 / 29 Qershor 2024

Nga Kosova Live

Zvicra dhe Italia sot ndeshën në raundin e 16-të të UEFA EURO 2024.

Loja fillon nga ora 18:00.

Ndeshja do të zhvillohet në Olympianstadion, në Berlin të Gjermanisë.

Kurse nga ora 21:00 zhvillohet ndeshja Gjermani – Danimarkë.

Shpërndaje në

U Kopjua