Live

Unikkatili prej Graçanicës: Nomin e paskan bo

19:17 / 27 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Reperi Unikkatil shumë shpejt do të mbajë koncert në qytetin e Mitrovicës.

Koncerti do të mbahet në stadiumin “Adem Jashari”. Shumë bileta janë shitur dhe stadium pritet të jetë i stërmbushur.

Reperi sot ka ardhur në Kosovë. Kështu ai shfrytëzoi rastin për të reaguar, pasi u njoftua se dis persona kanë shqyer posterët e koncertit në Gracanicë.

Ai në Facebook shkroi:

“Nomin e paskan bo. Qe ku jom”

Shpërndaje në

U Kopjua