Live

Vazhdojnë grabitjet në Kosovë, kësaj radhe në Skenderaj

18:55 / 14 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Një tjetër grabitje ka ndodhur të hënën në Skenderaj.

“Ankuesi mashkull k-shqiptar ka njoftuar se të dyshuar të panjohur me forcë kishin depërtuar brenda shtëpisë së tij ku i kishin vjedhur 200 euro, stoli ari dhe bizhuteri”, thuhet në raportin e policisë, përcjell Kosova.live.

Rasti është duke u hetuar, ndërsa bëhet e ditur se nuk ka të arrestuar lidhur me këtë rast.

Shpërndaje në

U Kopjua