Live

Vdes Gjergj Xhuvani,djali i tij kërkon leje nga burgu për varrim të të atit

09:38 / 15 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Dje ka ndërruar jetë producenti dhe skenaristi Gjergj Xhuvani.

I biri i tij Konstandin Xhuvani  i cili ndodhet në burg , për  vrasje të katërfishtë .

Ai ka kërkuar leje nga burgu  për të marrë pjesë në varrimin e babit të tij.

Shpërndaje në

U Kopjua