Live

Vritet nëna e këshilltarës së Kryeministrit Ramush Haradinaj

15:35 / 07 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Gruaja për të cilën sot u raportua se u vra nga bashkëshorti i saj në Prizren është nëna e Diellza Hotit,e cila njëherit është edhe këshilltare e Kryeministrit në dorëheqjeje Ramush Haradinaj.

Diellza postimin për nënën e ka bërë në rrjetin social Instagram ku përmes një fotografie ku shihet ajo bashkë me të dhe motrën shpreh mërzinë për ikjen tragjike të saj.

Shpërndaje në

U Kopjua