Live

Yll Limani dhe Gucci me aktoren e njëjtë në video

14:29 / 23 Maj 2023

Nga Kosova Live

Aktorja e modelja e njohur Inge Ladd do të jetë pjesë në videoklipin e këngës së re të këngëtarit Yll Limanit.

Ajo numëron karrierë të bujshme pasi ka qenë edhe imazh i shumë markave të njohura.

Në mesin e tyre, ajo njihet më shumë si imazhi i Gucci-it.

Sigurisht këtë herë ka përgatitur diçka më atraktive dhe po pritet me padurim nga fansat e artistit.

Shpërndaje në

U Kopjua