Zvicra po fiton kundër Kamerunit, Embolo shënoi por nuk festoi, Shaqiri asistoi

12:43 / 24 Nëntor 2022

Nga Kosova Live

Kombëtarja e Zvicrës është duke e mposhtur Kamerunin me rezultat 1:0.

Ishte Embolo në minutën e 48-të që e shëndërroi në gol asistimin e Xherdan Shaqirit, shkruan kosovalive.net

Embolo pasi shënoi nuk festoi. Kjo pasi ai ka lindur në Kamerun.

Po zhvillohet minuta e 81-të dhe rezultati momental vazhdon të jetë 1:0.

SHIKOJENI GOLIN:

Shpërndaje në

U Kopjua