Live

Almedës i ngacmojnë burrin ja si u përgjigjet ajo

23:27 / 04 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë bërë prindër kohëve të fundit dhe kjo i ka bërë të jenë temë e mediave rozë mjaft shpesh.

Por kësaj radhe vëmendjen e morri  një temë tjetër.

Një fanse morri guximin ti shkruajë aktores për pëlqimin që ka për burrin e saj.

Ajo  i ka shkruaj Almedës që ëndrra e saj e madhe është të martohet me Tolgan,

Ndërsa Almeda i’a kthen “ Më fal”.

Shpërndaje në

U Kopjua