Live

Digjet Tregu i Gjelbër në Prishtinë (VIDEO)

23:02 / 08 Qershor 2023

Nga Kosova Live

Pak momente më parë është përfshirë nga zjarri një hapësirë tek Tregu i Gjelbër në Prishtinë.

Ekipet e zjarrfikësve shihet se kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke fikur zjarrin.

Deri më tani nuk dihen arsyejt se çfarë ka shkaktuar zjarrin.

Kosovalive.net ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes.

Digjet Tregu i Gjelbër në Prishtinë, KosovaLive ju sjell pamjet 👇

Posted by KosovaLive on Thursday, June 8, 2023

Shpërndaje në

U Kopjua