Live

Enca bën twerk në mes të plazhit

12:06 / 13 Gusht 2019

Nga Kosova Live

Enca di si të marrë vëmendjen e të gjithëve.

Së fundmi këngëtarja postoi në instagram një video ku shihet duke bërë twerk.

Enc është me pushime dhe nuk ka hezituar të ndajë këtë video me fansa.

Projekti i fundit i këëngëtares mbetet “Jelaous”, ku po ashtu sjell këngëtaren në skena të nxehta.

Shpërndaje në

U Kopjua