Live

Familja del me njoftim për varrimin e Liridona Murselit

15:30 / 30 Nëntor 2023

Nga Kosova Live

Nëser varroset e ndejra Liridona Murseli, ku mbeti e vrarë mbrëmë rreth orës 20:20 në rrugën “Dalip Alishiqi” në Prishtinë.

Dyshohet se ajo u vra me armë zjarri nga hajnat, të cilët ua zunë priten derisa ajo së bashku me familjen e saj po udhëtonin me veturë .

Ndryshe viktima është nënë e dy fëmijëve 

Sipas njoftimit nga të afërmit e të ndjerës kanë njoftuar se varrimi do të bëhet nesër në orën 14:00 në varrezat e fashatit Cërmjan.

“Me dhimbje të thellë njoftojmë të afërmit, miqtë dhe dashamirët se datë 29.11.2023 ndërroi jetë tragjikisht në moshën 30 vjeçare vajza, bashkëshortja, nëna dhe motra jonë e dashur. Varrimi i të ndjerës bëhet ditën e premte me datë 01.11.2023 në ora 14:00 në varrezat e fshatit Cërmjan”, thuhet në njoftim.

Shpërndaje në

U Kopjua