Live

Fatos Nano del nga spitali, kthehet në shtëpi pas gati një muaji

10:09 / 21 Shtator 2023

Nga Kosova Live

Ish-kryeministri shqiptar, Fatos Nano ka dalë nga spitali dhe është rikthyer në shtëpi pak orë më parë.

Ish kryeministri ishte shtruar në spital që prej 24 gushtit pasi kishte probleme me frymëmarrjen dhe vuante nga një sëmundje Pulmonare Obstruktive Kronike e quajtur ndryshe si SPOK.

Gjatë kësaj kohë, Nano u nderua nga Kryeministri Edi Rama me medaljen e mirënjohjes publike.

Shpërndaje në

U Kopjua