Live

Forenzika në vendin e ngjarjes, mbulojnë trupin e pajetë të grabitësit të vra*ë

15:34 / 30 Nëntor 2023

Nga Kosova Live

Është vrarë personi i tretë që ka qenë i përfshirë në një grabitje javën e kaluar në Suharekë.

I dyshuari i cili ka qenë në kërkim, dyshohet se ka mbetur i vdekur gjatë një shkëmbimi me armë zjarri mes tij dhe policëve.

Insajderi sjell pamje nga vendi i ngjarjes, ku shihet edhe viktima e shtrirë në tokë dhe ekipet e mjekësisë ligjore afër.

Shpërndaje në

U Kopjua