Live

Kiara dhe Luizi zbulojnë fytyrën e vajzës, kështu duket Luna Maria Ejlli

09:05 / 31 Maj 2024

Nga Kosova Live

Kiara dhe Luizi u bënë prindër një muaj më parë.

Çifti sot vendosi të publikoj portretin e tyre familjarë, ku shihet edhe imazhi i vajzës.

Shpërndaje në

U Kopjua