Live

Komisioni për Punë të Jashtme dhe Diasporë takon sot ambasadorin e Finlandës

10:27 / 06 Nëntor 2023

Nga Kosova Live

Komisioni për Punë të Jashtme dhe Diasporë do të takohet sot me ambasadorin e Finlandës në Kosovë, Matti Nissinen.

Takimi do të organizohet në ambientet e Kuvendit të Kosovës.

Shpërndaje në

U Kopjua