Live

Komuna e Skenderajt e udhëhequr nga Fadil Nura shpallen kampion të Kosovës për transparencë

14:21 / 24 Maj 2023

Nga Kosova Live

Komuna e Skenderajt e udhëhequr nga Fadil Nura dhe PDK ka zënë vendin e parë në Kosovë në Indeksin e Transparencës për vitin 2022  në raportin e fundit të Institutit Demokratik të Kosovës.

Në lidhje me këtë ka reaguar kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi që ka thënë se është krenar me qeverisjen komunale, shkruan kosovalive.net

POSTIMI I PLOTË I MEMLI KRASNIQIT:

Shpërndaje në

U Kopjua