Live

Kurti e Murati sot mbajnë konferencë për media në trevjetorin e qeverisjes

11:33 / 22 Mars 2024

Nga Kosova Live

Zyra e Kryeministrit ka njoftuar se kryeministri Albin Kurti bashkë me ministrin e Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, sot do të mbajnë një konferencë për media në trevjetorin e qeverisjes së tyre.

Konferenca nis nga ora 15:00.

Shpërndaje në

U Kopjua