Live

Kurti pret sot në takim ministrin e Punëve të Brendshme të Izraelit

08:55 / 18 Qershor 2024

Nga Kosova Live

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, pret sot në takim ministrin e Punëve të Brendshme të Izraelit, Moshe Arbel.

Sipas njoftimit nga kryeministria, takimi mes Kurtit dhe Arbel zhvillohet në orën 11:20 në ndërtesën e Qeverisë, raporton Kosovalive.net.

Shpërndaje në

U Kopjua