Live

LDK-ja premton: 5 mijë euro kush bën fëmijën e tretë

13:03 / 18 Shtator 2023

Nga Kosova Live

Lumir Abdixhiku ka filluar publikimin e projekteve dhe zotimeve të “Rrugës së Re”. Programi i plotë i LDK-së do të prezantohet në konventën e partisë që mbahet gjatë muajve tetor e nëntor të këtij viti.

Kreu i LDK-së ka thënë se projekti është punuar nga mbi 200 profesionistë të vendit.

Gjithashtu, LDK ka premtuar 5 mijë euro për fëmiun e tretë.

Shpërndaje në

U Kopjua