Live

Liberta Spahiu po pushon në këtë vend të njohur

10:37 / 30 Korrik 2019

Nga Kosova Live

Moderatorja shumë  e dashuri e emisionit PRIVE, Liberta Spahija sapo përfundoi edhe një sezonë të suksesshëm të këtij emisioni.

Liberta menjëherë është nisur për pushime dhe vendi që ka zgjedhur është i vecantë. Moderatorja ka vendosur të pushojë në Mykonos të Greqisë bashkë me miqtë e saj Alaudin Hamiti e Yllka Hamiti.

Ky vend është bërë i preferuari i vipave kudo në botë.

Liberta po përkujdeset që të na sjell fotografi nga vendi ku ajo po kalon pushimet.

Shpërndaje në

U Kopjua