Live

Luizi po e ‘kall’, mbi 1 milionë klikime pa u bërë 24 orë

17:19 / 04 Qershor 2023

Nga Kosova Live

Luiz Ejlli ditën e djeshme ka publikuar këngën e re “Përjetësisht”.

Ky projekt u mirëprit nga fansat e këngëtarit ku për 22 orë ka arritur të marrë mbi një milionë klikime.

No description available.

Kënga e Luizit është realizuar nga SBS Entertainment me producent Çelik Lipën ndërsa për tekstin dhe melodinë është kujdesur reperi Bardhi.

Shpërndaje në

U Kopjua