Live

Sorry, there’s no live stream at the moment. Please check back later or take a look at all of our videos.

Ministrja e jashtme Gërvalla raporton para Komisionit për Punë të Jashtme dhe Diasporë

09:33 / 25 Nëntor 2022

Nga Krenare Tahiri

Zëvendëskryeministrja dhe ministrja e Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla, sot do të raportojë për Komisionit për Punët të Jashtme dhe Diasporë.

Mbledhja e Komisionit do të bëhet nga ora 14:00.

Ndërkohë, Gërvalla sot po ashtu pret në vizitë homologen e saj shqiptare, Olta Xhaçka.

Shpërndaje në

U Kopjua