Live

Mot i nxehtë sot, maksimalja 22 gradë Celsius

09:22 / 06 Nëntor 2023

Nga Kosova Live

nstituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se nesër do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Sipas njoftimit të këtij instituti, temperaturat maksimale parashihen të lëvizin ndërmjet 18-22 gradë Celsius.

“Mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 18-22 gradë Celsius”, thuhet në njoftimin e IHMK-së.

Shpërndaje në

U Kopjua