Live

Moti për sot

07:48 / 22 Mars 2024

Nga Kosova Live

Sot  mbi vendin tonë parashihet të mbajë me diell dhe vranësira. Në zona të caktuara mund të ketë ndonjë reshje të izoluar.

Sipas Meteo Kosova, vlerat e temperaturave minimale do të lëvizin ndërmjet 1 deri në 5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 13 deri në 16 gradë Celsius.

Era do fryjë kryesisht nga kuadrati i veriut, me shpejtësi prej 10-31 km/h.

Shpërndaje në

U Kopjua