Live

Ne vigjilie të festave, Luan Haradianj riposton foton me Rifat Jasharin

23:16 / 26 Nëntor 2022

Nga admin

Djali i dëshmorit të kombit, Shkelzen Haradinajt, Luani në vigjilie të festive të Nëntorit, ka ripostuar foton me Rifat Jasharin, vëllain e Komandantit Legjendar, Adem Jasharit.

Postimi i tij është pëlqyer dhe komentuar shumë nga qytetarët, shkruan Kosovalive.net.

Ky është postimi i tij:

Shpërndaje në

U Kopjua