Live

Osmani, Kurti e Konjufca organizojnë pritje të përbashkët për 25 vjetorin e çlirimit

07:38 / 12 Qershor 2024

Nga Kosova Live

Sot në ora 17:00 është paralajmëruar Pritja shtetërore nga Presidentja Vjosa Osmani, Kryetari i Kuvendit Glauk Konjufca dhe Kryeministri Albin Kurti në 25 vjetorin e çlirimit.

Po ashtu, presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, nesër do të takohet me presidentin e Shqipërisë, Bajram Begaj.

Kjo në rastin e organizimit për 25 vjetorin e çlirimit të Kosovës.

Takimi do të ndodh në ora 09:15, ka njoftuar zyra për media e presidencës.

Shpërndaje në

U Kopjua