Live

Osmani pret në takim zyrtarin e lartë amerikan

10:35 / 21 Mars 2024

Nga Kosova Live

Presidentja Vjosa Osmani ka pritur në takim Ndihmës Sekretarin për Byronë Ndërkombëtare për Narkotikë dhe Sundim të Ligjit të SHBA, Todd D. Robinson.

Takimi filloi nga ora 10:00, ndërsa mediat u lejuan të marrin pamje.

Ndërkaq, pas takimit do të ketë deklarim për media.

Shpërndaje në

U Kopjua