Live

Parashikimi i motit për sot

07:46 / 01 Mars 2024

Nga Kosova Live

Sot pritet të mbajë kryesisht i vranët njofton Prishtina Weather raporton Gazeta Blic.

Kohëpaskohe me reshje të dobëta shiu.

Shtypja atmosferike shënon rritje dhe luhatet përreth vlerave normale ditëve të ardhshme.

Shpërndaje në

U Kopjua